Beyaz Eşya

-Çamaşır Makinesi sürekli su boşaltıyor ise yapmanız gerekenler ;
Tahliye hortumunun yerden yüksekliği minimum 50cm olması gerekiyor. Hatta kendi tırnaklarıyla hortumu asılı kalacak şekilde asın.Bu şekilde tekrar deneyin
– Program atlamıyor, takılı kalıyor ise;

Cihaz ısıtma yapmıyor ise program devam etmez. Isıtıcılarını kontrol ediniz. Şayet sorun devam ediyorsa servisimizi arayın.
– Bosch max model ürününüz ısıtma yapmıyor ise;

Bosch max larda ısıtma program altmış aşamaya getirilip suyu aldıktan tam sekiz dakka sonra devreye girer programın akım yöntemi böyledir yok karttaki malzemelerde ne çeşit yanlış sağlar derseniz İlkönce on-off anahtarının kontaklarında problemi keşife girişin daha sonrasında role oda saglamsa işlemçi ile role arasında tetikleme vazifesi olan transistör kaçaklı ya da kesiktir .
Yanlız ısıtma yalnızca role cıkışı degil hem de sensör bilgilerinin aktıgı sensör bölümünden malumat sağlar işlemciyi idare eder bu bölümde ki referans direnci de fazla ehemmiyetlidir deger kaybeder yahut yanarsa ısıtma iptal olur.
– Çamaşır makinesi panelde gösterdiğinden daha uzun sürede yıkama yapıyor ise;

Devrin uzamasi birinci once makina zamanı ile Yuvanızda oldugunuz sur vakti benzer deyildir.cihaz saatinizin oz kalkınması çit saatinizin oz kalkınması mevcut.demek ki farklidirlar

su makinaya zayıf gelirse zaman uzar (su gec toplar)

elektrikiniz zayif olursa zaman uzar(isitma gec yapar)

Elbiseleriniz dengesizliyinden zaman uzar.

Isitici arizali olursa da aynı problemi yapabilir

-Çamaşır Makinesi sıkma yapmıyor ise;
Suyunu rahat boşaltabiliyor mu şayet suyunu boşaltamazsa sıkma yapmaz suyunu boşaltıyor Lakin sıkma yapmıyor ise motor kömürleri sorunlu olabilir.Bunun için servisimize danışmanız gereklidir.